Перевезення з Китаю в ЄС по суші виросли на 50%

Перевезення з Китаю в ЄС по суші виросли на 50%

Саме з цієї причини власники вантажів все частіше користуються послугами залізничних перевізників для відправки вантажів в Європу.Збільшений термін поставок морем у поєднанні зі зростанням цін на контейнерні перевезення, скорочення рейсів повітряним транспортному зробили більш привабливою доставку вантажів в Європу залізничним транспортом через Азію і Росію.Цікаво, що блокування Суецького каналу через контейнеровоза Ever Given, що сів на мілину, також значно вплинула на збільшення популярності залізничних перевезень.Альтернативним маршрутом доставки вантажів є обхід Африки і мису Доброї Надії, однак це тягне за собою додаткові витрати і збільшує час у дорозі.

⬇
⬇
⬇

Датальна інформація у статті!➡ https://trans.info/ru/perevozki-iz-kitaya-v-es-po-sushe-vyirosli-na-50-prots-dostavka-morem-stala-slishkom-dorogoy-232047?fbclid=IwAR28wVV3D9cI6egfpvrihC3t_LQRQDalz3z5PoDTVMZRnlTCsRLC207EcEM

Коментарі закрито.
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.