Нові реалії логістики в часи війни (частина 1)

Нові реалії логістики в часи війни (частина 1)

Війна впливає на всі сфери життя українського суспільства, але на логістичні процеси її вплив дійсно вражаючий.

Сьогодні всі рішення необхідно приймати швидко та максимально ефективно, адже лише такий підхід дасть змогу компаніям адаптуватися та продовжувати вести свій бізнес із найменшими втратами.⌛ 💸

З якими ж логістичними викликами зіткнувся український бізнес?

✔ Закриття морських портів

Цей факт викликає здорощення всього процесу і багато незручностей, але ми знаходимо оптимальні шляхи доставки та вивозу контейнерів в найкоротші строки з портів сусідніх країн.

✔ Закриття повітряного простору та аеропортів у країні

На жаль, сьогодні ми не маємо можливість здійснювати авіадоставку напряму до України. Та завдяки співпраці з іншими країнами ми успішно робимо авіадоставку до найближчих сусідніх держав і вже самостійно, в найкоротші терміни, доставляємо вантажі нашим клієнтам.

✔ Не працює експрес пошта (доставка)

На сьогодні в повному обсязі, на жаль, не працюють експрес-перевізники. Що з цим робити? Як замовити невелику кількість товару та швидко отримати необхідні для бізнесу посилки чи документи?

Наразі ми для наших клієнтів консолідуємо вантаж на складах Европи, а далі проводимо всі необхідні митні процедури, як у Европі, так і в Україні.

Після виконання всіх необхідних митних та логістичних процедур доставляємо клієнтам вантаж у найкоротші терміни. Загалом вкладаємося в 10 днів, що є досить добре в умовах війни. 💪

Продовження у НАСТУПНІЙ ПУБЛІКАЦІІ! 😉

+38 (067) 326 88 80

Yulia TradeDG

Напишіть відгук

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.