ГНУЧКА ЛОГІСТИКА: МАЙБУТНЄ ЛАНЦЮГА ПОСТАЧАННЯ

ГНУЧКА ЛОГІСТИКА: МАЙБУТНЄ ЛАНЦЮГА ПОСТАЧАННЯ

Гнучка логістика відноситься до тої моделі ведення бізнесу, що може швидко адаптуватися для збільшення або зменшення своїх масштабів відповідно до вимог ринку. ☝️ Це дозволяє операціям ланцюга поставок розширюватись або скорочуватись майже в реальному часі, виходячи із прогнозованих подій на ринку.Гнучка логістика використовує процеси автоматизації при комплектуванні та пакуванні, що змушує складське господарство та логістику рухатись до прийняття рішень, яких вимагають поставки.Це нескінченне розширення та скорочення складських операцій, що базується на поставках, забезпеченні більш надійного фінансового контролю.Гнучка логістика дозволяє компаніям ефективніше керувати ланцюгами поставок в умовах коливань і забезпечує масштабне збільшення чи зменшення, залежно від сезонної активності та інших змін.ГОЛОВНІ ЦІЛІ СИСТЕМИ ГНУЧКОЇ ЛОГІСТИКИ: ✔ Скорочення часу виконання ✔ Переміщення вантажів швидше ✔ Задоволення потреб кінцевого споживача (шляхом швидшої доставки якісної продукції)Гнучка логістика грунтується на стійкості, дозволяючи складським та логістичним командам дотримуватися термінів, мінімізуючи витрати.Оскільки багатьом організаціям п отрібно оптимізувати свою діяльність та зменшувати витрати, щоб залишатися конкурентоспроможними, гнучка логістика – це неминуча необхідність сучасного виробництва.

⬇
⬇
⬇

Датальна інформація у статті! ➡ https://www.morethanshipping.com/elastic-logistics-the-future-of-the-supply-chain/?fbclid=IwAR3ZuPGpDBiHC2QNdLaFgl6C7yI97D-_knxfyaWfYiNJCjZ_KOSKIYghsDM

Коментарі закрито.
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.