ВІДНОВЛЕННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ ТА НОВІ ПОСТ-КОВІДНІ ВИКЛИКИ

ВІДНОВЛЕННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ ТА НОВІ ПОСТ-КОВІДНІ ВИКЛИКИ

Пандемія COVID-19 стала головним руйнівним фактором для глобальної торгівлі у всьому світі. 🌎 З початком карантину попит на товари стрімко впав, ланцюги поставок зазнали краху внаслідок закриття заводів та портів задля охорони здоров’я та безпеки. Затримки постійно збільшувались, адже виробники та логістичні компанії додавали нові рівні протоколів безпеки та нові процедури, щоб захистити своїх співробітників та клієнтів. Вплив COVID-19 був стрімким і пригнічуючим, але, схоже, світова торгівля та економіка одужують швидше, ніж очікували. ☝️☝️☝️ За даними Конференції Організації Об’єднаних Націй з торгівлі та розвитку (UNCTAD), глобальна торгівля вже перевершила рівень до пандемії. Це сильне відновлення головним чином зумовлене східноазіатською економікою, чий ранній успіх у контролі над COVID-19 та відновлення виробництва був життєво важливим для задоволення зростаючого світового попиту, як на споживчі товари, так і на сировину. Знадобилося лише чотири квартали, щоб світова торгівля повернулася до рівня, що був до пандемії. До п’ятого кварталу (І квартал 2021 р.) обсяг глобальної торгівлі вже перевищив рівень, зафіксований до пандемії (4 квартал 2019 р.). 👍Це швидке відновлення є безпрецедентним останнім часом.Тринадцять кварталів знадобилося для того, щоб глобальна торгівля повністю відновилася після обвалу китайського фондового ринку в 2015 році.Після рецесії 2008/2009 років світовій торгівлі знадобилося дев’ять кварталів, щоб повернутися до рівня, що був до рецесії.Але світ змінюється! ☝️ Торговий дисбаланс та зміна торговельної структури змушують логістичні компанії переосмислити спосіб перевезення своїх контейнерів по всьому світу.Експорт США відновлюється від пандемії, але очікується, що імпорт буде продовжувати енергійно зростати, випереджаючи відновлення експорту та збільшуючи торговельний розрив з Азією.Оскільки ланцюги поставок у всьому світі продовжують трансформуватися, порожні транспортні контейнери залишилися там, де вони не потрібні, а деякі нові маршрути, зі Сходу на Захід, відчувають значний дефіцит контейнерів.

📦
📦
📦

Пандемія COVID-19 довела, що в сучасному світі ланцюги торгівлі та постачання можуть різко та швидко змінюватися. Життєво важливо, щоб логістичні компанії залишалися стійкими та універсальними, щоб вони могли пристосуватись і задовольнити потреби у відвантаженні на постійно мінливому світовому ринку.

⬇
⬇
⬇

Датальна інформація у статті! ➡

Коментарі закрито.
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.