Розвиток Персоналу

Кожна особистість, яка працює в Компанії – це професіонал високого гатунку та талановита самодостатня людина. Такі люди – золотий запас нашої компанії.  
Рушійна сила нашого Колективу  – ніколи не зупинятися на досягнутому.  Ми розуміємо, що – цілеспрямованість і постійне вдосконалення – гарантія довгострокової співпраці з нашими Клієнтами.

Іменна степендія

Ми розуміємо, що лише розвиваючи молодь та надаючи можливість їй отримувати найбільш ефективну освіту у період студентства  – ми зможемо досягти найбільших успіхів як Компанія, так і країна в цілому. Ми прийняли рішення про впровадження програми «Іменна стипендія» у Національному транспортному університеті та Університеті державної фіскальної служби України.

Основна мета програми – можливість поєднати теоретичні та практичні знання молоді, яка навчається у вищих навчальних закладах.

Ми пропонуємо Вам: 

  • спробувати свої сили в різних підрозділах компанії та знайти своє професійне покликання;
  • побачити своїми очима, як влаштований логістичний бізнес;
  • давати рішення і бути готовими їх реалізувати;
  • стати частиною нашої команди та внести свій вклад в розвиток і прогрес компанії, а також в сферу логістики та митно-брокерської справи України;
  • виплату стипендії на період затвердження Вас стипендіатом.

Зацікавилися? Тоді чекаємо на Ваш дзвінок за номером: (067) 522-12-23, (050) 013-25-37 або  надішліть своє резюме на адресу hr@dalethgroup.com та будьте готові почати нову логістичну подорож в своєму житті! Сподіваємося незабаром побачити Вас стипендіатом Daleth Group.


Зацікавилися? Тоді надішліть своє резюме і будьте готові почати нову логістичну подорож в своєму житті! Сподіваємося незабаром побачити Вас в нашій команді Daleth Group