3 причини, чому транспортно-експедиторська галузь не зазнає нагативних наслідків від розвитку технологій

3 причини, чому транспортно-експедиторська галузь не зазнає нагативних наслідків від розвитку технологій

За останній час індустрія експедирування вантажів пройшла через зміни.
Сьогодні люди зазвичай використовують телефон тільки там, де це дійсно необхідно, надаючи перевагу спілкуванню електронними повідомленнями!

Але чому не слід очікувати, що з розвитком технологій транспортно-експедиторська галузь зазнає первних негативнимх наслідків?

1⃣ Судноплавство – це глобальний бізнес, тому навіть проста операція з доставки одного повного контейнера включає у себе як мінімум десять різних аспектів: від роботи далекобійника до оператора, який вивантажує вантаж на термінал.
Таким чином, інформація у даній галузі може надходити з різних джерел і будь-яка точка контакту може мати проблеми, тому кожен учасник ланцюгу має важливе значення для всього процесу логістики.

2⃣ Переважна кількість проблем потребують вирішення в останню хвилину.
Сьогодні навіть невеликі та середні експедиторські компанії можуть надати точну і своєчасну інформацію з різних джерел. Завдання полягає не тільки в тому, щоб бачити проблему (завдяки технологіям), але й вирішувати їх у процесі виникнення (завдяки людині).

3⃣ Клієнти хочуть відчувати себе особливими.
Навіть у транзакціях B2B клієнти хочуть знати, що про них подбають, якщо щось піде не так. А це неможливо без відповідальних, добре навчених команд.

Коментарі закрито.
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.