Митниця запускає систему Служби підтримки для бізнесу – #HelpDesk

Митниця запускає систему Служби підтримки для бізнесу – #HelpDesk

У 2021-2022 запланувано оновити більшу частину митних процесів завдяки впровадженню нових IT-рішень.Це стосується як внутрішніх процесів митниці (митного оформлення, управління ризиками), так і практично всіх сервісів. У той же час запускаються нові митні процеси в рамках євроінтеграційних зобов’язань України.👍Наразі для авторизації в HelpDesk потрібно увійти за посиланням https://help.customs.gov.ua/ і зареєструватися, вказавши свою електронну пошту.У Кабінеті користувача, після авторизації, можна подати заявку на питання, який вас цікавить.Впровадження даного IT-рішення дозволяє бізнесу комунікувати з представниками Служби підтримки з боку Держмитслужби безпосередньо в самій заявці.Крім того, є можливість відслідковувати історію всіх заявок:✅ для Держмитслужби (історія всіх заявок від усіх заявників і по окремим заявникам);✅ для бізнесу (історія власних заявок).

⬇
⬇
⬇

Датальна інформація у статті!➡ https://logist.today/dnevnik_logista/2021-04-30/tamozhnja-zapuskaet-sistemu-sluzhby-podderzhki-dlja-biznesa/?fbclid=IwAR3C_j3xMgx8ntVWF8cA-Kf7atPM4vOrq_FVJMtswBqSUq6mmq0miCtoPcY

Коментарі закрито.
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.